• Намалена цена
  • Ново
WHDZ PDR Алатки Град штета поправка алатки Автомобил Тело Дент Поправка на Рачни Алатки Поставите Paintless Дент Поправка Алатка За во Автомобил Дент Lifter
zoom_in

WHDZ PDR Алатки Град штета поправка алатки Автомобил Тело Дент Поправка на Рачни Алатки Поставите Paintless Дент Поправка Алатка За во Автомобил Дент Lifter

DEN 489.00 698.40

Износот
check Това е достапна


WHDZ PDR Алатки Град штета поправка алатки Автомобил Тело Дент Поправка на Рачни Алатки Поставите Paintless Дент Поправка Алатка За во Автомобил Дент Lifter
За дент lifter
1.Алуминиумско куќиште
2.Нерѓосувачки Челик Прилагодување knob
3.Нерѓосувачки Челик Ореви/Завртки/Стожерот pin/E-Задржување клипови
4.Една завртка на врвот на дент lifter се користи за да се прилагоди на средината висина на дент lifter.
5.Со sandblasting оксидација процес, мазна текстура се чувствуваат и одличен изглед, производот е многу силен и издржлив.
6.На дното на дент lifter е силикони, а не обичните гума,која е многу мека и не се штетни за маслени бои и може да се teared надолу.
За Сини Лепак Табот
П-29А : Овална лепак табот со вовлечен кругови, 40mm x 24mm
П-29 B : Овална лепак табот со вовлечен кругови, 30мм x 20mm
П-29 C : Круг лепак табот со вовлечен кругови, пречник од 15mm
П-29 D : Круг лепак табот со вовлечен кругови, 20mm дијаметар
П-29 E : Круг лепак табот со вовлечен кругови, 25мм дијаметар
Пакување Листа
1pc Златна Дент Lifter
10pcs Сина Puller Јазичиња

Примена:
Домаќинство Постави Алатка
Бренд Име:
WHDZ
Пакет:
Торба
Тип:
Комбинација
DIY Материјали:
Електрични
Големина:
see follow pic
Број На Модел На:
TP51010G002
Тип:
paintless дент поправка алатки
Боја на Puller Јазичиња:
Сина
боја на дент lifter:
Golden
Материјал на Дент Lifter:
Алуминиум
Материјал на Puller Јазичиња :
Пластични
Број на Парчиња:
10pcs
функција 1:
Автомобил Дент Поправка
функцијата 2:
paintless дент поправка
Функција 3:
paintless дент отстранување
Функцијата 4:
за автомобил алатка за полнење
Функцијата 5:
Град штета поправка алатки

Слична стока во категоријата..