• Намалена цена
  • Ново
Milda 58pcs Screwdrivers Поставите Почетниот лента со алатки Прецизност Рака Алатки Сет за Поправка Алатка за Полнење за Телефонот Компјутер Магнетни Шрафцигер
zoom_in

Milda 58pcs Screwdrivers Поставите Почетниот лента со алатки Прецизност Рака Алатки Сет за Поправка Алатка за Полнење за Телефонот Компјутер Магнетни Шрафцигер

DEN 1675.00 2294.40

Износот
check Това е достапна


Milda 58pcs Screwdrivers Поставите Почетниот лента со алатки Прецизност Рака Алатки Сет за Поправка Алатка за Полнење за Телефонот Компјутер Магнетни Шрафцигер Материјал : 45 # јаглероден челик Боја : црвена и црна Тежина : 1400g Спецификација : 7-парче шрафцигер : Дупчиња шрафцигер 6mmx38mm 5mmx100mm, 6mmx125mm Филипс шрафцигер PH2x38mm PH1x75mm PH2x125mm PH2x125mm 1 сет на првата серија се справи со 10 групи на прецизност шрафцигер : збор 2,5 mm 3.0 mm Крстот PH0 PH00 Ѕвезда T5 T6 T7 T8 T9 T10 40 групи на 25mm долга серија глава : Дупчиња шрафцигер : 1pc x 3мм 2pc x 4mm 1pc x 5mm 6pc x 6mm 1pc х 8мм Филипс шрафцигер : 2pc x PH0 1pc x PH1 3pc x PH2 3pc x PH3 Метри шрафцигер : 2pc x PZ0, 2pc x PZ1, 3pc x PZ2, 3pc x PZ3

Пакет:
Случај
Примена:
Компјутерска Алатка За Полнење
Бренд Име:
milda
Тип:
Комбинација,Screwdrivers
DIY Материјали:
Електрични

Слична стока во категоријата..