• Ново
Мермер 31mm Кол Bullnose Дијамант Профил Тркала Рутер Малку Злато на Ѕвонење
zoom_in

Мермер 31mm Кол Bullnose Дијамант Профил Тркала Рутер Малку Злато на Ѕвонење

DEN 362.88

Износот
check Това е достапна

40/50 ронки дијамант , најдобри на мермер , гранит и стакло .
За рутер камен и со дрво рутер .
Користете влажна или сува .
Вода или на други ладење агент е recommendedfor долг живот на бит .
Име На Производ : Дијамант Profile Router Малку
Материјал : Кинг Конг На Храмот
Сечење Радиус : 8mm/ 5/16inch
Месо тело со Дијаметар : 12.7 mm / 1/2inch
Имајќи Дијаметар : 13mm / 1/2inch
Сечење на Длабочина : 12.7 mm / 1/2inch
Целокупната Дијаметар : 31mm / 1 1/4inch
Вкупна Должина : 58mm / 2.3 инчен
Боја : Gold Tone
Тежина : 86g
Пакет Содржина : 1 x Кинг Конг на Храмот Профил Рутер Малку
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Бренд Име:
JAKEMY
Тип:
Комбинација
DIY Материјали:
Металугрија
Број на Парчиња:
17pcs
Број На Модел На:
Како што е прикажано
Пакет:
Кутија
Примена:
Како што е прикажано

Слична стока во категоријата..