• Намалена цена
  • Ново
PDR Алатки DIY Paintless Дент Поправка на Авто Поправка Алатка Автомобил Тело Поправка Комплет LED Светилка Рефлектор Одбор Дент Puller Комплет ЕУ Лепак Пиштол
zoom_in

PDR Алатки DIY Paintless Дент Поправка на Авто Поправка Алатка Автомобил Тело Поправка Комплет LED Светилка Рефлектор Одбор Дент Puller Комплет ЕУ Лепак Пиштол

DEN 4970.00 7099.68

Износот
check Това е достапна


Пријателски потсетување :
денес е последниот ден за голема промоција цена . откако денес , цената ќе се врати во оригиналната цена . ако купувате сега , ќе заштедите многу пари . Зошто го препорачуваме за вас ? > нов дизајн , погоден за различни големина учениците > обновено на квалитетот > брзо shippign во рок од 6 часа >ние сме најголемите продавачот за PDR Tools . PDR е нашиот Бренд Име . Добредојдовте на големо и пад на превозот цел . Пакетот вклучува : (сите предмети се исти како фото)
1 buc LED светло Рефлектор Одбор
1 buc златна дент lifter
1 buc 2in1 слајд чекан
1 buc 110-220v лепак пиштол со ЕУ приклучок
1 buc црвено мали дент puller
1 сет влече мост
3 еез жолта лепак стапови
2 парчиња бел лепак стапови
23 компјутери сина лепак јазичиња
10 компјутери црвено лепак јазичиња
4 парчиња жолта лепак јазичиња
1 buc алуминиум чекан
1 buc гумен чекан
1 buc Потчукнете надолу w/x глави(5heads)
5 компјутери бела потчукнете надолу најлон пенкала
1 buc празна шише за алкохол
1 buc ткаенина за чистење
1 buc scraper
1 buc pdr алатка торба
1 buc instrustion книга
одржување т,автомобил ody поправка алатка,pdr алатки paintless дент поправка,рачни алатки за автомобил,pdr линија одбор,ferramentas авто

Тип:
Рачни Алатки,Чекани,Комбинација
Бренд Име:
PDR
Пакет:
Случај
Број На Модел На:
Y-065-1
DIY Материјали:
Електрични
Големина:
none
Број на Парчиња:
72
Примена:
Домаќинство Постави Алатка
Тип:
PDR Алатки
Име на производ:
PDR Алатки
is_customized:
Yes
во парк:
Yes
испорака:
Во Рамките На 12 Часа
function1:
PDR
function2:
paintless дент поправка
function3:
авто поправка алатка
function4:
автомобил тело поправка на комплет
Function5:
Дент Puller Комплет
Функција 6:
led светилка

Слична стока во категоријата..