• Ново
17 во 1 Torx T4 0.6 Y 0.8 Pentalobe CRV Со Дебела Рачка Комбинација Шрафцигер Алатки во Собата За Електроника Компјутер 50pcs/многу
zoom_in

17 во 1 Torx T4 0.6 Y 0.8 Pentalobe CRV Со Дебела Рачка Комбинација Шрафцигер Алатки во Собата За Електроника Компјутер 50pcs/многу

DEN 19398.72

Износот
check Това е достапна


CR-V T4 0.6 Y 0.8 Pentalobe Со 2.0 mm Справи со Комбинација Алатки 17 во 1 Филипс Ѕвезда Torx Шрафцигер Сет За Електроника Телефон Чаша 100% сосема нов и висок квалитет. 17 во 1 меѓусебно прецизни прирачник алатка во собата. Професионални преносни хардвер алатки. Мала тежина, компактен дизајн. Висока цврстина и добра цврстина. Спецификација : Предмет тип : Шрафцигер Сет Материјал : CRV челик Главната Боја : случајни пратката. Погоден за : прецизност инструмент Кутија големина : 19x9.5x3.5cm Шрафцигер Малку се Вклучени : : 0.6 Y 0.8 pentalobe 1.2 pentalobe 1.5 филипс 1.5 flathead 2.0 flathead 2.5 M T2 T5 T6 Пакетот вклучува : 17 во 1 Шрафцигер Поставите *1 Добредојдени да OEM цел додавање на вашето лого, ве молиме слободно контактирајте ме разбере MOQ. Ви благодариме! Плаќање & Испорака : Ние прифати исплата од Alipay, ЗАЧУВАМ, Виза, Мастеркард, Money Bookers ,Western Union, итн.Ве молиме контактирајте со нас пред да се одржи редот. Не дозволувајте вашата нарачка пропушти плаќања во услови. Кога се направи исплата користење Зачувам, парите се депонирани сигурно во вашата сметка. Пари е објавен за нас откако ќе се потврди испорака. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Ние само ќе брод да ја стандардната адреса во Alipay ако не информира нас. Ве молиме БИДЕТЕ СИГУРНИ дека вашиот превозот АДРЕСА е ТОЧНА. Сите предмети се 100% НОВИ, НИКОГАШ не се користи & НЕ е обновена. Сепак, за да бидете сигурни дека производот е 100% во добра состојба, ние секогаш се отвори пакетот двојно да се провери нивниот квалитет пред превозот. Со цел да се обезбеди да добиете цел ослободени од данок при увоз, ние ќе го пријават како 'ДАР' со пониска вредност. Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност. Меѓународни Купувачи - ве Молиме Имајте во предвид : а)Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. б)ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред ставање Повратни информации : Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме да ни остават позитивен фидбек. Откако ќе ја напушти позитивни повратни информации, нашиот систем ќе ви даде позитивни повратни информации во ист ден. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни и неутрални повратни информации. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми. Контакт 1.Ние се наоѓа во Шенжен, најголемиот електроника пазарот на Кина.

Тип:
Рачни Алатки,Клучеви
Примена:
Компјутерска Алатка За Полнење
Број На Модел На:
17 во 1
Големина:
19.5 x 9.5 x 3.5
Пакет:
Случај
Бренд Име:
BAIDE
DIY Материјали:
Електрични
Број на Парчиња:
17

Слична стока во категоријата..