• Намалена цена
  • Ново
Ритам Единствен 1 Din Андроид 6.0 Quad Core Универзален Автомобил DVD GPS Мултимедијални 7inch Капацитивни Касета Играч WIFI, Bluetooth
zoom_in

Ритам Единствен 1 Din Андроид 6.0 Quad Core Универзален Автомобил DVD GPS Мултимедијални 7inch Капацитивни Касета Играч WIFI, Bluetooth

DEN 8032.00 11312.64

Износот
check Това е достапна


Гаранција : Драг пријател,Ритамот ви ветувам ↓↓↓ Овој објект се обезбеди следење на информации. Ние секогаш ќе биде тука за да грижа и ажурирање на превозот статус за вас. Сите барања,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас слободно пред да го отвори спорот.

Особини и ФУНКЦИИ Паметен телефон конекција, Огледало Линк со двојна контрола Целосно капацитивни екран на допир за контрола Изгради-во Bluetooth hands-free телефонски именик, со A2 DP да испаруваат телефонот музика на радио. 7inch 1024*600 супер висока дефиниција дигитален екран Андроид 6.0 Систем 7 Боја LED светлото 1.2 G Quad Core Изгради-во WIFI Rear view camera внесување на текст вградениот 4*45 W моќност засилувач Изгради-во AM/FM со 30 претходно зачувани станици Еден задните USB/ еден предниот USB влез воланот контрола Пред 1 A/V текст " 2 CH задните видео излез 2.1 CH задните аудио/под излез Далечински Управувач Тип : 1-DIN Материјал : Електроника Компонента, Метал, Пластика дигитален екран осетлив на допир Екран : 7 инчен екран со резолуција : 1024x600 ПРОЦЕСОРОТ Чипови : Кортекс A7 ПРОЦЕСОР со Фреквенција. : 1.2 GHz RAM меморија : DDR3 1 GB ФЛЕШ (внатрешна Меморија) : 16 GB DVD Видео Формат : AVI, DAT, FLV, MKV МОВ, MP4, MPEG, OGM, RMVB, VOB, XVID Медиа Формат : ASF, AVI, FLV, MKV МОВ, MP3, MP4, MPEG, РМ, RMVB, VOB, WMV netwerk : Wi Fi OSD Language : Мулти Напон : 14.4 V Пакет Тежина : 2.2 kg Пакет големина (Lxbxh) : 28x10x24 cm / 11 x 3.9 x 9.4 инчен Пакет вклучува :
1 x Стерео во Автомобил
1 x Моќ кабел
1 x GPS антената
2 x Инсталација копче
1 x Упатство
❤❤❤ Ви благодариме за изборот на Ритам ❤ ❤❤
Ритам Електроника Ограничена е професионална компанија да се фокусира на конзумирање & автомобилски електронски производи. Ритам обезбедува висока технологија базирана конзумирање&автомобилската eletronic производи на светски пазар, со цел да се донесе на повеќето напредни и сигурен искуство за глобалните потрошувачи.
Создадено на 2013 година, Ритам се инсистира на иновации на технологии. Со искусен инженерски тим, глобалната продажба канал, Ритам луѓе, напорно работи со ликовите на "Фокус, Брзина, Напредна Техника".
Ритам третира секој вработен како највредното богатство на компанијата. Почит и добро лекување на секој кадар како семејство.

боја:
1G RAM МЕМОРИЈА 16GROM
Објектот Големина:
178mm x 50mm
Радио Одговор Пропусен Опсег:
1 din андроид радио
Резолуција:
1024 x 600
Објектот Тежина:
1.8kg
Сместување:
Во Цртичка
Материјал Тип:
Пластични/Метал
Име На Модел:
008
Од Моќ:
4X45W
OSD Language:
Англиски
Напон:
12V
Големина На Дисплеј:
7
Бренд Име:
РИТАМ
Специјални Функции:
Радио Тјунер
јадро:
Quad Core
OSD Language:
Кинески,англиски,француски,германски,португалски,итн
Управувачот контрола:
Поддршка
Оперативен Систем:
Андроид 6.0
Сместување:
Автомобил Конзола
Одговара за:
на сите автомобили со 1 DIN складирање
Автомобил gps/Радио/RDS:
Yes
Интерфејс:
plug and play
Поддршка:
carplay/DAB+,воланот контрола

Слична стока во категоријата..