• Ново
Шкафот Кабинет Фиока 30мм Кол Гроздобер Прстен се Повлече Knob се Справи со 10 Компјутери
zoom_in

Шкафот Кабинет Фиока 30мм Кол Гроздобер Прстен се Повлече Knob се Справи со 10 Компјутери

DEN 202.56

Износот
check Това е достапна

Име На Производ : Ring Pull;Материјал : Метал
Боја : Бакар Тон;База Дијаметар : 30мм
Прстенот со Дијаметар : 25mm;Навој Дијаметар : 4mm
Тежина : 30g
Пакет Содржина : 10 x Ring Pull, 10 x Монтажа Завртки
Погоден за кабинет или фиока, лесен за инсталација и употреба.
Бакар тон обоени, да го персонализирате вашиот фиоки и кабинети со оваа врата се справи.
Тоа е, исто така, како идеална замена за стариот, ' рѓосано, скршена врата се справи.
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/-1-3 cm.

Бренд Име:
ACAMPTAR
Материјал:
Алуминиум легура
Површина По Завршувањето:
Никој
Тип:
Рачки На Вратите

Слична стока во категоријата..