• Намалена цена
  • Ново
Новата машка зимска работи сет Компресија Тесни Фудбал Тренерки Мажите Обука Фитнес Долг Ракав Кошула, Панталони Машки Салата Спорт Одговараат на
zoom_in

Новата машка зимска работи сет Компресија Тесни Фудбал Тренерки Мажите Обука Фитнес Долг Ракав Кошула, Панталони Машки Салата Спорт Одговараат на

DEN 480.00 686.40

Износот
check Това е достапна


Welcom на нашата продавница
Трговија Менаџер ID : cn1001881892
Ние Seiko секој детал, Секоја игла, На прва линија ....
Ве молиме погледнете го висина и тежина
Забелешка : овие податоци е прирачник за грешка при мерење 1-3 CM чисто нормално.

Големина:
S, M, L, XL, XXL, 3XL, 4XL
Јака:
О Деколте
Материјал:
Полиестер,Lycra,Spandex
Пол:
Мажи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Затворање Тип:
Појас
Активност:
Крос-Кантри, Велосипедизам, Безбол, Фудбал, Racing, Фитнес
Повод:
Слободно Време За Спорт, Вежбајте, Перформанси, Отворен, Затворен
Големина на:
S/M/L/XL/2XL/3XL/4XL
Еластичност:
еластичен
Дебелина:
Тенка
Стил:
Активни

Слична стока во категоријата..