• Намалена цена
  • Ново
2017 Нов Стил На Жените И Мажите Лето Симпатична Француски Помфрит Везови Работи Капа Хип Хоп Криви Snapback Лето Работи Капа
zoom_in

2017 Нов Стил На Жените И Мажите Лето Симпатична Француски Помфрит Везови Работи Капа Хип Хоп Криви Snapback Лето Работи Капа

DEN 120.00 153.60

Износот
check Това е достапна


Пол : Унисекс Бои : Црна/Розова боја/Бела Материјал : Памук,Крпа Големина : 1inch =2.54 см Шапка Обемот : 52cm-65cm Обод Шапка Ширина : 7cm/ 2.75 Шапка Длабочина : За 12cm Стил : Спортот & Секојдневен & Fashion & Отворено Забелешки : 1. Ве молиме овозможи 1-2 CM се разликува поради прирачник за мерење. 2. Вистинска боја може малку поинаква од слики поради компјутерски екран 's резолуција, светлината, контрастот и сл. Се надевам на разбирање. 3. Имате било каков проблем во трансакцијата, ве молиме да комуницирам со нас да го реши проблемот, Имаат убав трговски ден .

Шапка Големина:
една големина
Функција:
Sunshade
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
E46
Материјал:
Памук
Шаблон Тип:
Печати
Бренд Име:
Balight

Слична стока во категоријата..