• Намалена цена
  • Ново
Нови Пристигнување Висока Видливост LED Рефлексивни Безбедност Вест Јакна Мажи Жени Ноќно Трчање, Велосипедизам Вест
zoom_in

Нови Пристигнување Висока Видливост LED Рефлексивни Безбедност Вест Јакна Мажи Жени Ноќно Трчање, Велосипедизам Вест

DEN 408.00 504.00

Износот
check Това е достапна

Опис : Состојба : 100% Сосема Нов & Висок Квалитет Половината (Прилагодливи) : 41-55 CM Должина : 56 CM 1.Полиестер мрежа крпа го сочинува овој рефлексивни вест. Висока сила, добра еластичност, трајни, несигурен за да го апсорбира вода, лошиот да се деформира 2.Мали дупки се разбегуваат на вест да се обезбеди доволно дише и лесни чувства 3.Кука и јамка fastener затворање носи прилагодливи половината турнеја. Добива опремени но не се тесни работи вест лесно 4.Рефлексивни ленти околу рамото и половината и на грб за максимална видливост во темница 5.Кога ќе се велосипедизам на патот во мракот, како да ти кажам возачи кои што се пред нив со слабо велосипед светлина? Заповед? Бел? Премногу доцна кога сте виделе автомобил. Во овој момент, ако се носат на мисловните вест, тоа е лесно да се каже возачи како што се блиску до вас, дури и кога нивната светла не се стреми кон вас. Светла боја веднаш може да им каже каде што се како светлината е побрза од звукот 6.Мисловните ленти работи чуда во текот на ноќта и во секое време дека возила имаат светла за од на растојание од 200 метри/656.17 ft 7.Се плашиме од рефлектира светлината не е толку светла ако автомобил светлина е премногу слабо или премногу далеку? Додава LED светло да се зголеми вашата безбедност. Само со 3 V до 2032 копчето батеријата, а потоа тоа ќе работи со ниско ниво на тековната 8.Перат велосипедизам вест. По извади ПРЕДВОДЕНИ од собата, тоа може да се мијат во 80-диплома-целзиусови степени/176-диплома-Целзиусови вода 9.Висока температура и ладно отпорни. Носи тоа дури и кога температурата достигнува 80 степен целзиусови степени/176 степен Целзиусови и е ниско до минус 30 степен целзиусови степени/минус 22 степен Целзиусови 10.Оваа вест ќе трае помалку простор да се појавува на сите во вашиот куфер кога свитканите до

Големина:
One Size
Бренд Име:
Aolikes
Сезоната:
Есен,Лето,Зима,Пролет
Материјал:
Полиестер
Пол:
Мажи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина

Слична стока во категоријата..