• Намалена цена
  • Ново
Зелена Капа Ракав Quinceanera Фустани 2018 Tull Маскарада Бал Долго Пром Фустан Слатка 16 Фустан Vestidos Де 15 Anos
zoom_in

Зелена Капа Ракав Quinceanera Фустани 2018 Tull Маскарада Бал Долго Пром Фустан Слатка 16 Фустан Vestidos Де 15 Anos

DEN 5508.00 6479.52

Износот
check Това е достапна


Фустанот не содржат било кој додаток, како свадбен превез,ракавици, shawl,круна,итн
Ве молиме Одберете ја Големината Според Нашите Големина на Табелата На сликата подолу
Снимањето светлина и поставување на вашиот компјутер на екранот може да предизвика мала боја mismatches
Овој фустан може да се прилагоди за различни бои и големини.Кога ќе се направи ред,ве молиме испратете порака до нас за вашата големина детали,Биста,половината,колковите обемот и висината,ако други prombles,можете исто така да се поврзете со нас
Пред да нарачате, ве молиме прочитајте ја оваа листа внимателно и побара сите ваши прашања. За да испратите некоја email We ќе одговори на вашите прашања во рок од 24 часа. или, ве Молиме користете Trade Manager контактирајте со нас
Или ве молиме контактирајте со нас со онлајн чет или порака.
Поради временската разлика меѓу различни земји, ако не можеме да навремен одговор за вас од страна на разговори на интернет.
Ве молиме контактирајте со нас преку порака.Ви благодариме.
Ако сакате Нарачана големината , ве молиме да се измери големината
1. Целосна Биста : _____CM. (Ќе е подобро да се стави на градник ќе се носат во текот на свадбата)
2. Половината : _____CM. (Ова е најмалиот дел од половината)
3. Хип : _____CM. (Ова е најширокиот дел на колковите, преку hipbone)
4. Рамо до рамо : _____Cm
5. (Половината на Нозе со пета ) : ____cm
6. (Рамо до Половината) : ____cm
7. (Рамо до нозете во чевлите) : ____cm
8. (Рамо до Нозете без да се во чевли) : ___cm
9. Фустан во боја = ____( слики во боја или да изберете од боја шема )
За Големина : Сите наши модели се дизајнирани од страна на CAD,а потоа се печати,па ние не треба големина проблеми,колку што мерка сами правилно.Па ние не прифаќаме пријава за која било големина на проблемот. За Квалитет : Доколку постои било каков квалитет проблем,како дамки,скршени,што ние го прифаќаме се врати и ќе ви вратат сите пари. Направени со најсериозните став, секој од нашите фустан кој го отелотворува сите стручни тимови макотрпна напори. Бидејќи ова фустани се без заеднички стоки и секој од нив е прилагодена на специфичните потреби на клиентите, па ние не прифаќаме било причини не се враќа, освен сериозен квалитет на дефекти и да биде оној што го наредил , ви благодариме за вашето разбирање. Сепак, земајќи ги во предвид најразлични фактори, ние обезбеди слободен живот услуга во менување на големина и детали, но треба клиентот да ги сноси и назад товар на фустан. Ви благодариме.

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16W, 18W, Custom Size
Повод:
Quinceanera
Тип На Објект:
Quinceanera Фустани
Декорација:
Sequined,Beading,Appliques
Број На Модел На:
QU0304-08
Вграден Градник:
Yes
Силуета:
Бал
Деколте:
Лажичка
Sleeve Стил:
Редовни
Моден Елемент:
Гроздобер
Бренд Име:
shangshangxi
Вистински Слики:
Yes
Материјал:
Ацетат
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Ткаенина Тип:
tulle
is_customized:
Yes
Фустани Должина:
Кат Должина
Сезоната:
пролет лето есен зима
Големина:
2 4 6 8 10 12 14 16 18 20 22 or Custom-made
боја:
Розова или Сина, Црвена или друга боја
слатка 16 фустани:
За 15 Години
Quinceanera фустани 2018:
Долго пром фустан
Vestidos став quinceaneras:
vestido де quinceanos

Слична стока во категоријата..