• Намалена цена
  • Ново
Слободен испорака на Високо квалитетни мотор гориво пумпа 4SV-13907-02-00 за ЈАМАХА V Max VMax 1200 Директни 1985-2007
zoom_in

Слободен испорака на Високо квалитетни мотор гориво пумпа 4SV-13907-02-00 за ЈАМАХА V Max VMax 1200 Директни 1985-2007

DEN 1148.00 1248.00

Износот
check Това е достапна

БРЕНД НОВИ ДИРЕКТНИ ОДГОВАРА ЗАМЕНА на ГОРИВО ПУМПА ЗА : 1999-2002 YZF R6, 1998-2001 YZF R1, 1997 YZF1000 / YZF1000 R ЗАМЕНУВА ЈАМАХА ДЕЛ # 1 FK-13907-01-00, 4 SV-13907-00-00, 4 SV-13907-02-00, 5 EB-13907-01-00 СПЕЦИФИКАЦИИ : Бучава Излез : ТИВКО Состојба : 100% СОСЕМА НОВ Излез Големина : [1] 8мм (5/16"), [1] 10мм (3/8") Вентил за Притисок : 2-5 PSI Amperage Подготви : 1.0 На Проток : 50-60 LPH Дизајн : Електрична Гориво Пумпа за Проток/Притисок : ОЕМ акции замена

Бренд Име:
Olmaige
Име На Модел:
4SV-13907-02-00
Специјални Функции:
ОЕМ
Објектот Тежина:
0.7kg
Објектот Дијаметар:
1inch
Тип На Објект:
ПУМПА ЗА ГОРИВО
Објектот Ширина:
1inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Материјал Тип:
cu
Објектот Висина:
1inch

Слична стока во категоријата..