• Намалена цена
  • Ново
Висок квалитет 095420 0260 заеднички железнички ограничување притисок вентил за Denso инјектор 0954200260 , ограничување pressur вентил 095420-0260
zoom_in

Висок квалитет 095420 0260 заеднички железнички ограничување притисок вентил за Denso инјектор 0954200260 , ограничување pressur вентил 095420-0260

DEN 965.00 1440.00

Износот
check Това е достапна


Ве Молиме Имајте На Ум :
pls проверите производот слика и дел број пред да го нарачате.
Ако не сте сигурни, pls контактирајте со нас пред да нарачате,
инаку ние не ќе наплата тебе пари, ако се направи погрешен ред, благодарам многу !
W ar ranty : Да
Време на испорака : 3~30 дена (според вашите квантитет)
Карактеристики & Придобивки : Висок квалитет!
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ . (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса
*Над превозот времето е само за референца, купува сезона, лошите временски услови може да предизвика одложување.
*Пост воздух mail да Источно-Европски земји, Јужна Америка земји може да потрае подолго од 60 дена
1. Ви благодарам многу за изборот на AIKAEN , Ние нудиме на 7 дена за враќање на услугата.
2. Ние ќе ги провери секој дел од производот пред превозот, Сепак, некои може да добијат оштетување за време на транзитот. Ако има било кој квалитет на проблем, ве молиме контактирајте со нас во 7 дена по приемот. Ние ќе го реши проблемот.
3. За било која причина, сакате да се вратите, ве молиме контактирајте со нас на прво место во 7 дена по приемот, и одржување на производи во оригинал, кога се врати ве молиме да го плати превозот цена, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне, ви Благодарам.
4. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важно за нас, ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, Ако сте задоволни со нашите производи и услуги.
За било која причина, ако се разочарани, ве молиме не се директно остави негативни повратни информации, само контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да се направи сте задоволни.

Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Другиот Дел Број:
0281
Специјални Функции:
Гориво Пумпа За Времето Вентил
Објектот Должина:
standard
Осветленост Дел Број:
0260
Објектот Тежина:
0.25KG
Земја/Регион на Производство:
CN
Објектот Висина:
standard
Бренд Име:
AIKAEN
Објектот Ширина:
standard
Производителот Дел Број:
095420-0260
За Возило Брендови/Модел:
Nissan
Поставување на Возило:
ПУМПА ЗА ГОРИВО

Слична стока во категоријата..