• Намалена цена
  • Ново
Вшмукување Контрола Вентил Гориво Премерување Вентил SCV 51103040291 1110010015 445226042
zoom_in

Вшмукување Контрола Вентил Гориво Премерување Вентил SCV 51103040291 1110010015 445226042

DEN 772.00 1152.00

Износот
check Това е достапна


Ве Молиме Имајте На Ум :
pls проверите производот слика и дел број пред да го нарачате.
Ако не сте сигурни, pls контактирајте со нас пред да нарачате,
инаку ние не ќе наплата тебе пари, ако се направи погрешен ред, благодарам многу !
W ar ranty : Да
Време на испорака : 3~30 дена (според вашите квантитет)
Карактеристики & Придобивки : Висок квалитет!
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ . (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса
*Над превозот времето е само за референца, купува сезона, лошите временски услови може да предизвика одложување.
*Пост воздух mail да Источно-Европски земји, Јужна Америка земји може да потрае подолго од 60 дена
1. Ви благодарам многу за изборот на AIKAEN , Ние нудиме на 7 дена за враќање на услугата.
2. Ние ќе ги провери секој дел од производот пред превозот, Сепак, некои може да добијат оштетување за време на транзитот. Ако има било кој квалитет на проблем, ве молиме контактирајте со нас во 7 дена по приемот. Ние ќе го реши проблемот.
3. За било која причина, сакате да се вратите, ве молиме контактирајте со нас на прво место во 7 дена по приемот, и одржување на производи во оригинал, кога се врати ве молиме да го плати превозот цена, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне, ви Благодарам.
4. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важно за нас, ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, Ако сте задоволни со нашите производи и услуги.
За било која причина, ако се разочарани, ве молиме не се директно остави негативни повратни информации, само контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да се направи сте задоволни.

Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Специјални Функции:
Гориво Пумпа За Времето Вентил
Осветленост Дел Број:
1110010018
Објектот Должина:
standard
Објектот Тежина:
0.25KG
Земја/Регион на Производство:
CN
Објектот Висина:
standard
Бренд Име:
AIKAEN
Другиот Дел Број:
1110010017
Објектот Ширина:
standard
Поставување на Возило:
ПУМПА ЗА ГОРИВО
За Возило Брендови/Модел:
Volvo
Производителот Дел Број:
1110010015

Слична стока во категоријата..