• Намалена цена
  • Ново
Spasril Пролет Жените Turtleneck Кашмир Џемпер Одблесокот Ракав Волна Pullovers Женски Солидна Боја Плетени Џемпер Мека Трикотажа
zoom_in

Spasril Пролет Жените Turtleneck Кашмир Џемпер Одблесокот Ракав Волна Pullovers Женски Солидна Боја Плетени Џемпер Мека Трикотажа

DEN 571.00 671.52

Износот
check Това е достапна


(1)не може да биде 1-4 cm грешка.
(2)поради различни екранот и различни производ серија,реалната слика може да биде малку различен.
Испорака
1.Ние ќе брод предмети навремено по плаќање на проверка.
2.Ние само брод да се потврди цел адреси. цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса.
3.УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е даден од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.Транзит пати може да се разликуваат,особено за време на празниците сезона.
4.За да се осигура дека ќе го добиете предмети со ниско ниво на царинење на плаќање, ние ќе ги прогласи предмети со помала вредност, но ако имате други идеи, ве молиме контактирајте го нашиот сервис за промена . ние ќе го носи данок и такса во нашата земја, Во вашата земја било увозни давачки или даночни давачки ќе биде во вашата страна. ве молиме, имајте на ум.
Се врати и враќање
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што може.
1.Ако производи sended со грешка или клиент добие производ со оштетување, итн. Тоа е припаѓаат на продавачот одговорност, продавачот ги сноси се вратат трошоците за превозот. Ве молиме не го отвори спорот. Само нас контакт во прв момент, ќе ја производот или враќање на сите на вашите пари.
2. Ако други причини за не-сакал-стил или не-fit-големина причина. ние, исто така, се согласувате да се врати на предмети, Но купувачот треба да ги сноси сите враќање такса. Ви благодариме за вашето разбирање.
3.Сите вратени предмети мора да бидат во оригинал и треба да ни обезбеди со превозот на следење на број,специфична причина за враќање.
Повратни информации
1. Ако задоволни со нашите производи, ве молиме оставете 5 ѕвезди Позитивни Повратни информации или производи на коментарите, ние многу ќе го ценат . ако го оставите "купувачот се покаже" слика повратни информации, ние ќе ви ги даде $2 попуст за вашата следна цел. (ни покаже на екранот на повратни информации, ќе победи тоа)
2. Ако имате било какви проблеми, ве Молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате, пред да замине на Негативни/Неутрален повратни информации,и ние ќе се потрудиме да го реши проблемот до сте ги задоволи.Ви благодариме.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени.
За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 3-7 дена да пристигнат.
За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да.
Што да правам кога купување заштита времето истекува?
Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи.

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Јака:
Turtleneck
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал Состав:
Cashmere +Волна+Микрофибер
Бренд Име:
sparsil
Број На Модел На:
DYLJ
Облека Должина:
Редовни
Дебелина:
Тенка
Материјал:
Микрофибер,Кашмир,Волна
Техника:
Компјутер Плетени
Тип На Објект:
Pullovers
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Декорација:
Никој
Затворање Тип:
Никој
Sleeve Стил:
Одблесокот Ракав
Стил:
Повик
боја:
Камила,Портокал,Кафе,Темно сива,виолетова,Црна, Бела,Зелена, Темно црвена
Големина:
S,M,L,XL,XXL
Сезоната:
Пролет, есен зима
Известување:
тоа е Азија големина
Стил:
Моден

Слична стока во категоријата..