• Намалена цена
  • Ново
OHCLOTHING 2017 половина turtleneck краток џемпер женски ракав глава, тенок кошула нови зимски џемпер задебелување на женските ученици
zoom_in

OHCLOTHING 2017 половина turtleneck краток џемпер женски ракав глава, тенок кошула нови зимски џемпер задебелување на женските ученици

DEN 480.00 959.52

Износот
check Това е достапна


Големина:
S, M, L
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Број На Модел На:
100OH
Дебелина:
Стандард
Стил:
Повик
Тип На Објект:
Pullovers
Бренд Име:
OHCLOTHING
Затворање Тип:
Еден Гради
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
Turtleneck
Облека Должина:
Краток
Материјал:
Памук
Материјал Состав:
98
Декорација:
Appliques
Техника:
Компјутер Плетени
Материјал Состав:
100%
Објектот нема:
QC11062
Облека верзија на видот:
Се посветам на моралот
Должина:
Conventional models
Јака:
Половина желка вратот
Функционална:
Пријатна топлина
Стил:
Новина

Слична стока во категоријата..