• Намалена цена
  • Ново
Бебе Бебе Девојка Prewalkers Лето Убави Чевли Ретро Печатени Обувки Креветчето Чевли 0-18 Месеци 2018 Нови
zoom_in

Бебе Бебе Девојка Prewalkers Лето Убави Чевли Ретро Печатени Обувки Креветчето Чевли 0-18 Месеци 2018 Нови

DEN 177.00 241.92

Износот
check Това е достапна


Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во Листата на Желби,Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме додадете во вашата Продавница Листа.Ви благодарам многу!!! ^-^ 100% сосема нов и висок квалитет на Материјалот : Памучна Крпа Мека материјал го прави бебето се чувствуваат удобно Против пролизгување дизајн држи бебе во safe Одличен подарок за бебето Пол : Девојки Боја : Како што Покажува Големината на Возраст Должина Ширина 1-S 0-6 M 11.5 cm/4.53 5.0 cm/1.97 2-6 M-12 M 12.5 cm/4.92 5.3 cm/2.09 3-L 12-18 МИЛИОНИ 13.5 cm/5.31 5.5 cm/2.17 Забелешка : ве Молиме изберете големина со Единствена Должина, возраста е само за референца. Поради фактори како што се прикаже пиксели, па така не може да биде малку боја разлика, Бидејќи на различни мерни методи, може да се 1-3cm од дозволената спектар грешка. Објектот Вклучува : 1 Пар Бебе Чевли
За Испорака
1) ПРЕВОЗОТ во СВЕТОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2) S&H НЕ се вклучени ДАВАЧКИ, купувачите ќе бидат одговорни за било каква локалните даноци или други увозни давачки.
3) Наредби обработуваат во рамките вети дена по уплатата верификација.
4) Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адреси МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
5) На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за нашиот референца само.
6) УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
7) Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 39 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
За Плаќање
1) да ја прифатиме Али Запад Унија, TT, PP и уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена од денот на нарачката.
Враќање & Наплата
1) Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена ќе биде на купувачот цена.
2) Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел број.
3) Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА WINNINNG ПОНУДАТА ИЗНОС освен превозот цена, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени.
За Гаранција
1) 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).

Чевли Големина:
1, 2, 3
Пол:
Бебе Девојка
Горниот Материјал:
Памук Ткаенини
Шаблон Тип:
Шарени
Outsole Материјал:
корк
Затворање Тип:
Кука & Јамка
Моден Елемент:
Плитки
Сезоната:
Пролет/Есен
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Првиот Пешаци
Бренд Име:
WEIXINBUY

Слична стока во категоријата..