• Намалена цена
  • Ново
Новороденото Бебе Чевли со крзно Солидна Зима се задржи Топло Бебе Девојки се подигне Висок Квалитет Гума дното Првиот Пешаци Отворено Патики
zoom_in

Новороденото Бебе Чевли со крзно Солидна Зима се задржи Топло Бебе Девојки се подигне Висок Квалитет Гума дното Првиот Пешаци Отворено Патики

DEN 198.00 247.20

Износот
check Това е достапна


1. Состојба : нова .
2. Единствена Материјал : Гума
3. Големина : види големината на табелата.
4. Боја : како на сликата шоу
5. Пакетот вклучува : еден пар на чевли.
(xs)size ни 1 : чевли должина е 11cm одговара бебе 0-6month (S)големина НАС 2 : чевли должина е 12cm одговара бебе 6-12 месец (M)size НИ 3 : чевли должина е 13cm одговара baby12-18 месец Забелешка : САД големината не е во ред ве молиме, изберете ја големината според вашето бебе нозе Век : 0-18months Pakage : opp кеси Кога ќе го поставите цел, само се разгледа во детали на податоци со големина . Answer : ___________________________ Note : Нашата единица е cm,и 1 инч=2.54 см Големина : outsole должина ве Молиме изберете во зависност од должината Кога ќе го поставите цел,ве молиме мерка на вашето бебе е вистински метри должина, а потоа додадете 0.5/1cm, тоа е вашето бебе треба големина. Нема отстапување од 0,5-1 цм како причина на поставување релаксираат.

Чевли Големина:
1, 2, 3
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Првиот Пешаци
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
HONGTEYA
Сезоната:
Зима
Моден Елемент:
Плитки
Outsole Материјал:
Гума
Затворање Тип:
Лизга-На
Горниот Материјал:
Стадото
Пол:
Бебе Девојка
Одделот За Името:
бебето го Подигнете
Тип На Објект:
Првиот Пешаци
Outsole Материјал:
Тешко Единствена
Бебе платно Чевли:
antislip
Димензии:
11 cm 12 cm 13 cm
првиот вокер:
бебе чевли
Сезоната:
Зима
боја:
како фото

Слична стока во категоријата..