• Намалена цена
  • Ново
Топла продаде бебе чевли првиот вокер лето кожа бебе девојки мека чевли тврда гума единствена бебе moccasins чевли бебе принцеза чевли
zoom_in

Топла продаде бебе чевли првиот вокер лето кожа бебе девојки мека чевли тврда гума единствена бебе moccasins чевли бебе принцеза чевли

DEN 239.00 298.08

Износот
check Това е достапна


Топла продаде лето стп кожа бебе девојки сандали тврда гума единствена бебе moccasins чевли бебе принцеза чевли
можете да се меша боите и големината
Овие мека кожа бебе чевли се рачно изработени со детални крои.сите наши Моделот е Дизајн од мене,значи ако ви треба други шема,само понуди модел,ние може да се направи надвор!!!
Ве молиме мерка на вашето бебе нозе пред да го купите чевли ,ве молиме додадете 1cm -1,5 cm повеќе од нозете.
материјал : горниот стп кожа
Големина на :
US1= 0-6 M = 11cm outsole должина на чевли
US2 = 6-12 M = 12cm outsole должина на чевли
US3 = 12-18 МИЛИОНИ = 13cm outsole должина на чевли
Кога ќе го поставите цел, само се разгледа во детали на податоци со големина .
Answer : ___________________________ Note : Нашата единица е cm,и 1 инч=2.54 см
Пред да го купите pls внимателно проверете со големина на табелата и изберете големина сакате ,
Нема отстапување од 1-3 cm, како причина на поставување релаксираат. Можете да ни кажете тежина и висина за да изберете големина.
Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.

Чевли Големина:
1, 2, 3
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Првиот Пешаци
Пол:
Унисекс
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
HONGTEYA
Моден Елемент:
Плитки
Горниот Материјал:
PU
Затворање Тип:
Тока Рака
Outsole Материјал:
ПВЦ
Сезоната:
Сите Сезони
Материјал:
СТП Кожа
Тежина:
100g/пар
боја:
како фото
is_customized:
Yes
Бебе Чевли:
првиот вокер
бебе moccasins:
Новодојдени
момче чевли девојка чевли:
деца чевли

Слична стока во категоријата..