• Намалена цена
  • Ново
Персоналните Мајки Прстен 925 Sterling Silver 6 Срцето Birthstone 6 Име Свадба Ангажман Прстени Парична Казна Накит За Подарок(Lam Центар Fong)
zoom_in

Персоналните Мајки Прстен 925 Sterling Silver 6 Срцето Birthstone 6 Име Свадба Ангажман Прстени Парична Казна Накит За Подарок(Lam Центар Fong)

DEN 1598.00 1775.52

Износот
check Това е достапна

Боја : сребро Материјал : 925 Фунта Сребро со Злато Позлатен, Сина CZ Стил : quare Сечење Должина : на Располагање Големина : НИ - 5/6/7/8/9/10/11/12 Тежина : 2.8 g Персонализирање на сопствени-направи прстен Купување Процес : 1. Направи вашата цел . 2.Оставете врежани информации под цел. Тоа ќе биде подобро да ја оваа форма на нас. камен 1 : камен 2 : камен 3 : камен 4 : камен 5 : камен 6 : име 1 : 2 име : име на 3 : 4 име : име 5 : името 6 : внатре на прстен Гравирање ограничување : На предната страна На задната страна Резба јазик : Ние поддршка англиски, руски, португалски, шпански, француски; За друг јазик, ве молиме јавете се во нашата служба за корисници.
Answer : ___________________________ Note : Ние поддршка Пад на Превозот. СОВЕТИ : 1.Цел - - - - - - - Слободно Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ; 2.Цел > 5 - - - - - - - Слободно Aliexpress Стандард Превозот ; 3.Цел > 200 Слободни Експрес Испорака Услуга ;

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9, 10, 11
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Парична казна
Обликотшема:
Срцето
CertificateType:
ГТЦ
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Жените
Метал Печат:
925,Фунта
Поставување Тип:
Prong поставување
Број На Модел На:
RI103259
Стил:
Симпатична/Романтичен
Сертификат Број:
Никој
Повод:
Годишнина
is_customized:
Yes
Главниот Камен:
Цирконот
Бренд Име:
Лам Центар Fong
Страна Камен:
Кристално
Ветување:
Спречување на алергијата Прстен
Ветувањето 2:
925 Фунта Сребро,ако не 100% Враќање
Функција:
Висок Квалитет сребро прстен
дизајн:
100% 925 сребрен Прстен
Способност:
Висок Квалитет, Најдобра Услуга,Слободни Брза Испорака
Подарок за:
Жените,Сопруга,љубовница,семејство
Тип На Објект:
DIY Birthstone 925 Фунта Сребрен Прстен
Повод:
Роденден,Годишнина,забава,Ден на Мајката,семејството Годишнината

Слична стока во категоријата..