• Намалена цена
  • Ново
CiNily Автентични .925 Sterling Silver Создадени Бела Сина, Розова Оган Опал трговија на Големо за Жените Накит Свадба Прстен Големина 7 8 SR007
zoom_in

CiNily Автентични .925 Sterling Silver Создадени Бела Сина, Розова Оган Опал трговија на Големо за Жените Накит Свадба Прстен Големина 7 8 SR007

DEN 528.00 959.52

Износот
check Това е достапна


Бренд : Ci Nily
Метал : 100% 925 Sterling Silver
Главниот Камен & Големина На :
Создадени Белиот Оган Опал 9x4mm(Max)
Син Оган Опал 8x3mmx2pcs
Пинк Оган Опал 6x3mmx2pcs
Додаток Камен & Големина : Никој
Прстен Големина : #7 #8
Тежина : 3.02 g
Прстен Врвот Димензија : 8mm
Количина : 1 buc Прстен
Конверзија : 1mm=0.039 инчен; 1 инч=25.41 mm
Вашата нарачка ќе биде предаден во рок од 48 часа по уплатата. подолу е проценет испорака брзина за вашиот референца. ви благодариме!
Испорака Начин и Време на Испорака за Следење Сајт Кина Пост Воздух Mail 20-45 дена www.17track.net/en/ e Packet 8-25 дена www.17track.net/en/ Aliexpress Стандард Превозот 20-60 дена http : //global.cainiao.com/ EMS 5-15 дена www.ems.com.cn DHL 3-8 дена www.dhl.com Fed Ex 3-8 дена www.fedex.com Aramex 3-8 дена www.aramex.com ПРОЗОРЦИ 3-8 дена www.ups.com
Ако вашата нарачка надминува чини $ 200, ние ќе ви даде бесплатно International Express превозот услуга. (освен далечна земја)
За било која причина не Ви се допаѓа тоа или едноставно сакаат да се вратат, ве молиме контактирајте со нас wihtin 15 дена по приемот, да ги задржи на производи во оригинална состојба, ние ќе целосна наплата по добиваат вратени производи. Квалитетот Проблем, Ние ќе ги провери секое парче на производи внимателно пред превозот, сепак некои од нив може да се оштетени за време на транзит. Ако најдете некоја квалитет проблем, ве молиме направете фотографија и контакт со 15 дена по приемот, ние ќе испрати сте нов производ или рефундирање на вашата исплата. Превозот Проблем, Ако не го примите пакетот во вкупно 60 дена откако ќе се испрати, ние може да го препрати или целосна наплата на пари за вас. За било која причина, не сте satisyied со вашата нарачка, ве молиме да не брзаат да остави лоша повратни информации или отворен спор , ве молиме не двоумете се да контактирате со нас. Ние се гордееме на надвор одлична услуга и ќе направи сè што може да го реши секој проблем може да имате.
Почнавме нашите модни накит бизнис со Светот дилери од 2009 година,
и имаат акумулирано многу искуство во ова поле.
Најголемиот подготвени акции на модата накит во светот. Професионални накит консултанти само еден е-мејл далеку. Неверојатно ниски цени, како што видовме, фабрика за производство на нашите сопствени накит. Тука ние постојано се обезбеди висок квалитет на накит уште со фер цени. Добредојдовте на Ci Nily Официјалната Продавница, квалитет мода носат, тоа е достоен за вашата колекција!

Прстен Големина:
7, 8
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
CiNily
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Број На Модел На:
SR007
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Жените
Повод:
Партија
Стил:
Тренди
Материјал:
Камен
is_customized:
Yes
Поставување Тип:
Prong поставување
Површината Ширина:
8мм
Обликотшема:
Геометриски
Компатибилност:
Парична Казна Накит
Функција:
Парична Казна Накит
Гем Боја:
multicolor
Камен & Големина:
Multigem
Количина:
1 Buc Прстен
Еколошки Стандарди:
Европа & Никел Олово Кадмиум слободни
Место на Потекло:
Кина
Материјал:
100% 925 Sterling Silver

Слична стока во категоријата..