• Намалена цена
  • Ново
JEXXI Висок Квалитет 925 Фунта Сребрен Прстен за Жените Нов Плима Кристал Лист Прстен со Бела Циркон Камен Свадба Накит, Булчински
zoom_in

JEXXI Висок Квалитет 925 Фунта Сребрен Прстен за Жените Нов Плима Кристал Лист Прстен со Бела Циркон Камен Свадба Накит, Булчински

DEN 122.00 185.76

Износот
check Това е достапна


JEXXI Висок Квалитет 925 Фунта Сребрен Прстен за Жените Нов Плима Кристал Лист Прстен со Бела Циркон Камен Свадба Накит
Материјал : Сребрен & Кубни Циркон Големина : Како Што Е Прикажано Состојба : 100% Сосема Нов

Прстен Големина:
Променливи во големина
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Повод:
Партија
Поставување Тип:
Канал поставување
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
J09801
Бренд Име:
JEXXI
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Метал
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Компатибилност:
n
Функција:
n

Слична стока во категоријата..