• Намалена цена
  • Ново
[S925] сребро инкрустирани сина песочник ретро шема исклучителна шупливи прстен отворање
zoom_in

[S925] сребро инкрустирани сина песочник ретро шема исклучителна шупливи прстен отворање

DEN 1536.00 1920.00

Износот
check Това е достапна


【Материјал 】 gb s925 сребро инкрустирани бебе
【 сина песочник 】 површината процес
【 направи стариот 】 интерфејс големина
【 производот целосна тежина 】12mm17mm
【 целосен опсег на процесот се земаат во вид 】11.5 g

Прстен Големина:
Променливи во големина
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Површината Ширина:
15mm
Бренд Име:
BOCAI
Материјал:
Камен
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Стил:
Гроздобер
Прстени Тип:
Свадба Поставува
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Унисекс
Стил:
Тајландски Сребро.
Пакување:
Независна пакување

Слична стока во категоријата..