• Намалена цена
  • Ново
Ретко 8мм Широк Природни Fluorite прозрачна Камен Светат во Темно Прстен парична Казна Накит
zoom_in

Ретко 8мм Широк Природни Fluorite прозрачна Камен Светат во Темно Прстен парична Казна Накит

DEN 59.00 96.96

Износот
check Това е достапна


Ретко 8мм Широк Природни Fluorite прозрачна Камен Светат во Темно Прстен парична Казна Накит
Материјал : Природни Fluorite, Боја : зелена/сина боја, Големина : НИ Size 8-Дијаметар од 18 милиметри. НИ Големина 10-Дијаметар од 20 мм, Количина : 1 КОМПЈУТЕР. Забелешка : Големина за рачни мерења на локации, може да биде од 0 до 2 cm грешка, припаѓа на нормален феномен. И поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 1 X PC Прстен .
Ако има било каков проблем со производот превозот плаќање итн,контактирајте со нас пред да оставајќи ни повратни информации, ве молиме.
ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот за вас.
Ако сте задоволни со нашите производи,ве молиме да ни даде позитивни повратни информации и Пет започнува Детали Продавачот Оценка.
Вашето одобрување е најмногу ги охрабри за нас!

Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Бренд Име:
Angelady
Метали Тип:
Никој
Поставување Тип:
Никој
Пол:
Жените
Прстени Тип:
Коктел Прстен
Повод:
Партија
Материјал:
Камен
Површината Ширина:
8мм
Број На Модел На:
7HH1100688
Стил:
Класичен
Материјал:
Природни Fluorite,
боја:
зелена/сина,
Точка име :
светат во темно прстен

Слична стока во категоријата..