• Намалена цена
  • Ново
Weinuo Син Оган Опал Бел Кристал Прстен 925 Sterling Silver Врвен Квалитет Фенси Накит Свадба Прстен Големина 5 6 7 8 9 10 11 A294
zoom_in

Weinuo Син Оган Опал Бел Кристал Прстен 925 Sterling Silver Врвен Квалитет Фенси Накит Свадба Прстен Големина 5 6 7 8 9 10 11 A294

DEN 465.00 911.52

Износот
check Това е достапна


100% Сосема нов!!
Голема количина!Фабрика цена!
Прстен Големина : 5 6 7 8 9 10 11 Материјал : 925 Sterling Silver
Камен : Син Оган Опал Бел Кристал
Плаќање
1. Можеме да го прифатиме T/T , Western Union и Пари со Цел,на најдобар начин е директно онлајн плаќање, Ако сакате другите услови за плаќање ве молиме да ги споделите со нас пред да кога ќе ги нарачате.
2. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена по поставување на својата цел, или цел ќе се невалидни или укинат од страна на системот.
3. Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт,адреса, пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот информации.
Превозот
Хонгконг Пост Воздух Mail Слободни 11-25days Имаат следење на број
e Packet Слободни 5-12 дена САМО со брод до НАС
DHL $25 3-6 дена Добра Брзо
Нормално испорака зема 11-25 работни дена да пристигнат преку ВОЗДУХ MAIL,но понекогаш тоа може да ви треба за 35 дена да пристигнат. ако не го примите пакетот над 35 дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви помогнат да се реши проблемот (ја или целосна наплата).Ве молиме почекајте со трпение.
Повратни информации
Откако на вашиот објект ќе пристигне во задоволителна состојба, ве молиме да ни остават позитивен фидбек. ние ќе го прават истото за вас.
ПРЕД ДА НИ ОСТАВИ НЕГАТИВНИ ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ, ВЕ МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС НА ПРВО МЕСТО !

Прстен Големина:
5, 6, 7, 8, 9, 10, 11
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Површината Ширина:
6mm
Број На Модел На:
a294
Функција:
Расположение Tracker
Повод:
Партија
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
Weinuo
Поставување Тип:
Prong поставување
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Прстени Тип:
Свадба Бендови
is_customized:
No
Обликотшема:
овална

Слична стока во категоријата..