• Намалена цена
  • Ново
Жената сребро позлатен Мода Накит Едноставна Lotu Прстен Личност Женскиот Цвет Прстени Отворен Дизајн де Prata накит
zoom_in

Жената сребро позлатен Мода Накит Едноставна Lotu Прстен Личност Женскиот Цвет Прстени Отворен Дизајн де Prata накит

DEN 122.00 239.52

Износот
check Това е достапна


Купи повеќе од 2 парчиња, се 5% ПОПУСТ попуст!! !

Прстен Големина:
Променливи во големина
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Повод:
Партија
Стил:
Класичен
Материјал:
Кристално
Поставување Тип:
Prong поставување
Бренд Име:
INALIS
Број На Модел На:
925 сребрен прстен
Пол:
Жените
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Метали Тип:
Бакар
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Еколошки Стандарди:
Никел, Олово и Кадмиум Слободни
Употреба:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
is_customized:
Yes
Н W:
3.4 g

Слична стока во категоријата..