• Намалена цена
  • Ново
Прилагодливи Прекрасна рачно изработени 925 Фунта Сребрени Снегулки И Елени Прстени За Жените Трендовски Денот на Вљубените Божиќ Подароци 2018New
zoom_in

Прилагодливи Прекрасна рачно изработени 925 Фунта Сребрени Снегулки И Елени Прстени За Жените Трендовски Денот на Вљубените Божиќ Подароци 2018New

DEN 404.00 475.20

Износот
check Това е достапна


925 Фунта Сребрени Снегулки И Елени Прстени За Жени
Ставка Опис
Бренд : Kong Fu Во Рацете
Име На Производ : Снегулки И Елени Прстени
Материјал : Сребро 925
Употреба : Денот на Вљубените / Годишнина / Роденден Подарок /Collections / Секојдневно Носење
Поинаква Форма
Elegent Дизајн
Сите натпревар Мода
Исклучителен Подарок
Следново е Големината на Прстените :
925 Фунта Сребрени Снегулки И Елени Прстени
Подарок За Роденден
Домот парична Казна Накит За Lad y
925 сребрен материјал
Не е лесно да се алергични
Не избледени
Нека ви носат удобно
Можете Да Носат Прстени
За да одите на шопинг
Имаат состанок
Патуваат Или да му Даде на Обетки на вашиот пријател s
Рачно Изработени Оригинални Дизајн
Висок Квалитет
Моден годишнината подарок
Покаже женски шарм
Ако јас сум девојка
Јас ќе купи оваа Личност Стил Прстени
Или да го даде на пријател
Бидејќи секоја девојка ќе љубов
Модел Шоу
Накит Инспекција Сертификат
Ви благодариме за купувањето
Ако производот има било какви проблеми
Ве молиме слободно контактирајте со нас
Ние ќе ви одговори на вас во времето

Прстен Големина:
Променливи во големина
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Метали Тип:
Сребро.
is_customized:
No
Пол:
Жените
Поставување Тип:
Никој
Број На Модел На:
201803297
Површината Ширина:
2mm
Обликотшема:
Животните
Стил:
Симпатична/Романтичен
Повод:
Партија
Бренд Име:
Kongfu Во Рацете
Функција:
Носете Убава
Компатибилност:
ништовни
Материјал:
Сребро.

Слична стока во категоријата..