• Намалена цена
  • Ново
5pcs Златна боја Природни geode камен Виножито Боја прстени,Боја на Боја на Сонцето Цвет Кварцен Камен Прстени,Накит Прст Прстен R29
zoom_in

5pcs Златна боја Природни geode камен Виножито Боја прстени,Боја на Боја на Сонцето Цвет Кварцен Камен Прстени,Накит Прст Прстен R29

DEN 1382.00 1536.00

Износот
check Това е достапна


Здраво, Добредојдовте на нашата продавница!
Материјал : Природни Ахат, Злато Позлатен, Кристал
Прстен Големина : 16-22mm (прилагодливи)
Камен Големина : Години : Камен Големина : 22-26mm ( како референца )
(1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчи)
Боја : види слика
Количина : 5 компјутери
Почитувани купувачи :
Сите овие прстени се разликува малку во големина и карактеристики.
Така ќе добиете само многу сличен прстен со слика покажува ,се надевам, ќе може да ги разбере!
Повратни информации :
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.
Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!
Политика На Враќање :
Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука.
Ние ќе понуди целосна наплата за вас, ако производот е било кој квалитет на проблемот.
Контакт со нас на :
Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме за вашата поддршка !

Прстен Големина:
Променливи во големина
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Обликотшема:
Круг
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
JUSTWELL
Прстени Тип:
Коктел Прстен
Број На Модел На:
R29
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Повод:
Партија
is_customized:
Yes
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Метали Тип:
Бакар
Стил:
Класичен

Слична стока во категоријата..