• Намалена цена
  • Ново
Мажите 10K бело злато Позлатен Paev cz прстен 2ct Симулирани Дијамант Ангажман Свадба Бендови момчиња Sapphire Накит Големина 8-13 подарок
zoom_in

Мажите 10K бело злато Позлатен Paev cz прстен 2ct Симулирани Дијамант Ангажман Свадба Бендови момчиња Sapphire Накит Големина 8-13 подарок

DEN 895.00 1376.64

Износот
check Това е достапна


Плаќање
1. Можете да плаќаат со Western Union, најдобар начин е директно онлајн плаќање,можете да изберете од себе. Ако сакате други услови за плаќање ве молиме да ги споделите со нас.
2. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена по поставување на својата цел, или цел ќе се невалидни или укинат од страна на системот.
3. Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт,адреса,пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот информации.
Испорака
1.Ние брод нашите предмети од Воздух mail. Испорака обично трае од 15 до 35 дена да повеќето земји.
2.Дополнителни превозот цена што ќе биде потребна за ЕМС Превозот


Прстен Големина:
8, 9, 10, 11, 12, 13
Гем Боја:
Бела
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Парична казна
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Метали Тип:
Сребро.
Метал Печат:
925,Фунта
Број На Модел На:
DMRJS011
Поставување Тип:
Prong поставување
CertificateType:
ЦВА
Обликотшема:
Круг
Сертификат Број:
no
Повод:
Партија
is_customized:
Yes
Бренд Име:
choucong
Главниот Камен:
Цирконот
Пол:
Мажи
Стил:
Класичен
Страна Камен:
Кристално
Печат:
10KT
прстен боја:
Бело Злато
Свадба прстен:
Ангажирање накит
Sapphire накит:
дијамантски прстен
прстен:
мажите прстен
is_customized:
yes
прстен кутија:
Yes

Слична стока во категоријата..