• Намалена цена
  • Ново
Моден Едноставна круг Природни сини топаз гем Прстен Природни скапоцен камен Прстен 925 Sterling Silver жените Партија канцеларија Прстен Накит
zoom_in

Моден Едноставна круг Природни сини топаз гем Прстен Природни скапоцен камен Прстен 925 Sterling Silver жените Партија канцеларија Прстен Накит

DEN 1693.00 2016.00

Износот
check Това е достапна


Моден Едноставна круг Природни сини топаз гем Прстен Природни скапоцен камен Прстен 925 Sterling Silver жените Партија канцеларија Прстен Накит
Ние ги чува сите на скапоцени камења се природни, уникатни, скапоцен камен објекти и слики може да не биде прикажано токму на истото, ви благодариме за вашето разбирање. Ние, исто така, ќе го избере подобар гем посветен на мојот драг пријател.
Ве молиме имајте во предвид :
(1) $42 е цената на еден прстен.
Главната скапоцен камен : природни топаз, камен Големина : 1p8*8мм
Метал тип : 925 sterling silver Страна камен : циркони
Ако сакате друга големина камења, можете да ни кажете, други големини за природни скапоцен камен може да се прилагоди .

Прстен Големина:
Помалку од 4, 4, 4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, променливи во големина, 10, 10.5, 11, 11.5, 12, 12 и поголем
Гем Боја:
Сина
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Парична казна
Главниот Камен:
топаз
CertificateType:
CNAS
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
jzj346
Пол:
Жените
Страна Камен:
Други Вештачки материјал
Стил:
Тренди
Метал Печат:
925,Фунта
Прстени Тип:
Свадба Поставува
Поставување Тип:
Prong поставување
Обликотшема:
Круг
Сертификат Број:
no
Бренд Име:
URORU
Повод:
Партија
is_customized:
Yes
боја:
Сина
Главната Скапоцен Камен:
природни топаз камен
Метал Тип:
925 Sterling silver
Страна камен:
Цирконот

Слична стока во категоријата..