• Намалена цена
  • Ново
MetJakt Панк Рок 925 Sterling Silver Гранат Прстен & Рака Врежан Змеј Канџи и Секира Шема Надмоќно Тајландски Сребрен Прстен за Мажи
zoom_in

MetJakt Панк Рок 925 Sterling Silver Гранат Прстен & Рака Врежан Змеј Канџи и Секира Шема Надмоќно Тајландски Сребрен Прстен за Мажи

DEN 2242.00 3503.52

Износот
check Това е достапна


Прстен Големина:
9, 9.5, 10, 10.5, 11, 11.5
Бренд Име:
MetJakt
Пол:
Мажи
Главниот Камен:
гранат
Метали Тип:
Сребро.
Метал Печат:
925,Фунта
CertificateType:
Трета Страна Оценување
Повод:
Партија
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Стил:
Панк
Поставување Тип:
Prong поставување
Страна Камен:
Рубин
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Парична казна
Обликотшема:
Змеј канџи и секира
Метал Печат:
925
Прстен Прилики:
Свадба, Забава, Роденден, Море Патување, На Шопинг

Слична стока во категоријата..