• Намалена цена
  • Ново
MOONROCY се Зголеми Златна Боја Кристал Имитација Бисер Прстен Женска Партија Свадба Прстени Мода Накит трговија на Големо За Жените Девојка Подарок
zoom_in

MOONROCY се Зголеми Златна Боја Кристал Имитација Бисер Прстен Женска Партија Свадба Прстени Мода Накит трговија на Големо За Жените Девојка Подарок

DEN 204.00 239.52

Износот
check Това е достапна


Прстен Големина:
5.5, 6.5, 8, 9
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
MOONROCY
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Прстени Тип:
Свадба Бендови
is_customized:
No
Материјал:
бисер
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
J0033Z
Обликотшема:
Круг
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Површината Ширина:
14mm
Повод:
Партија
Метали Тип:
бакарни легури
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)

Слична стока во категоријата..