• Намалена цена
  • Ново
Сосема Нова Мода Накит 925 Sterling Silver Ноктот Поставување White&Зелена Кубни Циркони CZ Жени, Свадба Бенд Прст Прстен Подарок
zoom_in

Сосема Нова Мода Накит 925 Sterling Silver Ноктот Поставување White&Зелена Кубни Циркони CZ Жени, Свадба Бенд Прст Прстен Подарок

DEN 528.00 5275.20

Износот
check Това е достапна


Жените Прстен Големина : 5/6/7/8/9/10 Жените Метал : 925 Sterling Silver (Печат S925) Жени Камен : 5 A White&Зелена Кубни Циркони Главниот Жените Камен Големина : 2,5 mm*2,5 mm Прстен Кутија : ДА Квалитет : со Висок ПАД на ПРЕВОЗОТ : ДА

Прстен Големина:
5, 6, 7, 8, 9, 10
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Поставување Тип:
Отворајќи Поставување
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Жените
Материјал:
Кубен Циркони
Бренд Име:
vecalon
Површината Ширина:
3мм
Обликотшема:
Лице
Повод:
Партија
Број На Модел На:
SG15
Функција:
Расположение Tracker
is_customized:
Yes
Стил:
Класичен

Слична стока во категоријата..