• Намалена цена
  • Ново
24K Злато Чиста Вистински Солидна Au999 ЖОЛТА Отворање на Цртан филм Мини Bowknot Женски Прстен Подарок Како Девојка Исклучителна Мода Прстен Rom
zoom_in

24K Злато Чиста Вистински Солидна Au999 ЖОЛТА Отворање на Цртан филм Мини Bowknot Женски Прстен Подарок Како Девојка Исклучителна Мода Прстен Rom

DEN 12439.00 17520.00

Износот
check Това е достапна


Прстен Големина:
Променливи во големина
Бренд Име:
JEWEAST
Пол:
Жените
Главниот Камен:
Никој
Метали Тип:
Жолто Злато
Метал Печат:
24K
CertificateType:
Трета Страна Оценување
Повод:
Ангажирање
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Број На Модел На:
HMHJ-0005
Стил:
Тренди
Поставување Тип:
Никој
Сертификат Број:
HMHJ-0005
Страна Камен:
Никој
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Парична казна
Обликотшема:
bowknot
Тежина:
3.5 g
Шема:
bowknot
МЕТАЛНИ МАТЕРИЈАЛИ:
чиста 24K злато
Променливи Во Големина Дизајн:
Романтични и Класичната
за лична употреба/подароци/свадбата:
Исклучителна Пакување кутија
Можат да се применат на толпата:
Жените/Љубители/ Невестата/Девојки
Полн со Злато Не Електрични Позлата:
24k Чисто Злато/999Solid Злато
Поседувате сад трговска марка:
Квалитетот Увери и Гаранција
Поседувате фабрика производство:
Лажни Еден Компензира Десет
Трговија На Големо Е Поддржано:
Контакт Со Сервисот За

Слична стока во категоријата..