• Намалена цена
  • Ново
топла продаде - бесплатен превозот Античките тибет сребрени прстени три камен TURQUOISEs корални шупливи прст прстен
zoom_in

топла продаде - бесплатен превозот Античките тибет сребрени прстени три камен TURQUOISEs корални шупливи прст прстен

DEN 237.00 474.24

Износот
check Това е достапна


Опис
Miaoxiu везови Miaoxiu се однесува на старите народни наследство на Miao везови мајсторство, Miao везови има единствен национален стил и вештини. Постојат многу бод, везови, везови, везови, плетенка јазол вез, везени палачинка завиткани, decals, влечење цвеќиња, хит на детето, десет видови на цвеќиња, Miaoxiu покажува технолошко ниво на Miao жени висока прецизност. Но, во последно време, постојат убави жени се прашуваат, зошто е тоа стар? Зошто работите се валкани, па дури и недостатоци. Тој рече мојот. Стариот вез е на рака извезени од старите времиња, а тоа е на неколку години. Стариот е неизбежна, но исто така и малку подобро, изгледа нови. Валкани и blemish се сите траги на време врнежи, тоа е неизбежно.

Прстен Големина:
Променливи во големина
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Метали Тип:
Сребро.
Површината Ширина:
12mm,9mm,6mm,5mm,10мм,13mm,7mm,11mm
is_customized:
No
Поставување Тип:
Prong поставување
Обликотшема:
Животните
Стил:
Етнички
Бренд Име:
firehorse
Повод:
Годишнина
Функција:
Период Tracker
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
A
Пол:
Мажи

Слична стока во категоријата..