• Ново
Кул Гроздобер 925 Sterling Silver Тигар Глава Индекс Прст Прстен за Мажи и Момчиња Прилагодливи Бесплатен Превозот
zoom_in

Кул Гроздобер 925 Sterling Silver Тигар Глава Индекс Прст Прстен за Мажи и Момчиња Прилагодливи Бесплатен Превозот

DEN 1819.20

Износот
check Това е достапна


Точка Име
Кул Гроздобер 925 Sterling Silver Тигар Глава Индекс Прст Прстен за Мажи и Момчиња Прилагодливи
Клучни зборови
Тигар Главата Прстен,Индекс Прст Прстен за Мажите,Тигар Прстен Фунта Сребро,итн.
Количина
1 парче
Материјал
925 Sterling Silver
Ширина
24mm
Забелешки
5% попуст за 3 парчиња

Прстен Големина:
Променливи во големина
Метална боја:
Гроздобер
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Метали Тип:
Сребро.
is_customized:
No
Бренд Име:
Aboops
Поставување Тип:
Никој
Број На Модел На:
A00297-9
Стил:
Гроздобер
Обликотшема:
Животните
Повод:
Партија
Материјал:
Метал
Пол:
Мажи
Функција:
Декорација
Површината Ширина:
24mm
боја:
Сребро.
N.W.:
Околу 15.4 Г
Материјал:
925 Sterling silver
Ширина:
24mm
Големина:
Adjustable(8-10.5)

Слична стока во категоријата..