• Ново
LNRRABC Домот Пурпурна Розови Цвеќиња Прст Прстени од не ' Рѓосувачки Челик Прстени За Жените Кристал Прстен Мода Накит Dropshipping
zoom_in

LNRRABC Домот Пурпурна Розови Цвеќиња Прст Прстени од не ' Рѓосувачки Челик Прстени За Жените Кристал Прстен Мода Накит Dropshipping

DEN 47.52

Износот
check Това е достапна


Тип : Прст Прстен
Материјал : Сребрен
Стил : Sweet
Големина : 1.7 cm(отвори прстен,големина променливи во големина)
Боја : Виолетова&сребро.
Пакетот Вклучува : 1 парче

Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
No
Пол:
Жените
Прстени Тип:
Коктел Прстен
Површината Ширина:
2mm
Број На Модел На:
Прстени
Обликотшема:
Растенијата
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Бренд Име:
LNRRABC
Повод:
Годишнина
Материјал:
Метал
Стил:
Класичен
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик

Слична стока во категоријата..