• Намалена цена
  • Ново
GAGAFEEL Гроздобер Црвено Гранат 925 Sterling Silver Жените Прстени Сина, Розова Овална Ретро Претерани Женски Сребрени Прстени Прст Накит
zoom_in

GAGAFEEL Гроздобер Црвено Гранат 925 Sterling Silver Жените Прстени Сина, Розова Овална Ретро Претерани Женски Сребрени Прстени Прст Накит

DEN 753.00 1254.24

Износот
check Това е достапна


GAGAFEEL Гроздобер Црвено Гранат 925 Sterling Silver Жените Прстени Сина, Розова Овална Ретро Претерани Женски Сребрени Прстени Прст Накит
материјал : S925 sterling silver прстени
Тежина : околу 9 g
големина : отвори големина и големината 6-9.5
Metion;ве Молиме allrow малку боја разликата се должи на машина и снимање светлина агол !!!
Други Накит :

Прстен Големина:
6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Жените
Број На Модел На:
Црвено Гранат жените прстени, 925 sterling silver девојки прстени.
Површината Ширина:
9mm,6mm,10мм,7.5 mm,7mm,6.5 mm,8mm
Бренд Име:
gagafeel
Обликотшема:
Круг
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Стил:
Симпатична/Романтичен
Повод:
Годишнина
is_customized:
Yes
Функција:
Декорација
Материјал:
црвено гранат
квалитет:
висок квалитет на жените Црвени прстени Гранат
Тежина:
околу 9 g прстени
Парична казна или Моден:
моден Накит Jewelries Прстени
Metion:
Ве молиме allrow малку боја постојат поради машина&агол на снимање
Стил:
Радијалните Прстен Прст Sterling Silver Гроздобер Прстени
Dropshipping:
бесплатни dropshipping трговија на големо
Поставување Тип:
моден Прстени Црвено Гранат шарм
Материјал:
S925 sterling silver Црвени Прстени Гранат
Пол:
мажи жени Jewelries Прстен
дизајн:
6-9.5 големина на модата Шарм Жените Прстен

Слична стока во категоријата..