• Намалена цена
  • Ново
Надворешна Трговија Геометриска Фигура Полирање Мажи Жени Прстени Волфрам Карбид Неколку Anillos Свадба Бендови
zoom_in

Надворешна Трговија Геометриска Фигура Полирање Мажи Жени Прстени Волфрам Карбид Неколку Anillos Свадба Бендови

DEN 738.00 899.52

Износот
check Това е достапна


ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ
100% Сосема Нов & Висок Квалитет
Материјал : волфрам карбид
Пакетот вклучува : 1 КОМПЈУТЕР Прстен
Големина на : НИ големина 7/8/9/10/11/12
Волфрам Прстен Предности
1.Волфрам прстени никогаш нема да се наведнуваат. Можете да чекан тоа како луди и тоа секогаш ќе го задржи својот облик.
2.Тие никогаш нула. Можете да поднесе далеку во тоа, и тоа ќе остане полиран засекогаш.
3.Тоа е потешко отколку што повеќето метали, бидејќи на нејзината густина.
4.Вие не може да го победи својот сјај и полски.
5.Тоа е противалергиски, па ако имаш било какви алергии, тоа нема да се случи со tungs

Прстен Големина:
7, 8, 9, 10, 11, 12
Бренд Име:
JQUEEN
Пол:
Унисекс
Метали Тип:
волфрам
Повод:
Партија
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
T076R
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Поставување Тип:
Никој
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Волфрам челик

Слична стока во категоријата..