• Намалена цена
  • Ново
OLOEY Вистински 925 Sterling Silver Отворено Ѕвони За Жените Плоштадот Циркон Синџир Прстен Гроздобер Направи Стариот Шупливи Прстени Bijoux Femme YMR076
zoom_in

OLOEY Вистински 925 Sterling Silver Отворено Ѕвони За Жените Плоштадот Циркон Синџир Прстен Гроздобер Направи Стариот Шупливи Прстени Bijoux Femme YMR076

DEN 545.00 778.56

Износот
check Това е достапна


OLOEY Вистински 925 Sterling Silver Отворено Ѕвони За Жените Плоштадот Циркон Синџир Прстен Гроздобер Направи Стариот Шупливи Прстени Bijoux Femme
*Предмет : Вистински 925 Фунта Сребрен Прстен
*Прстен Големина : Променливи Во Големина
*Внатрешен Дијаметар : 16.5 mm
*Тежина : 3.36 грам(приближно)

Прстен Големина:
Променливи во големина
Гем Боја:
Црн Камен, Бел Камен, Темно Сина, Камен, Светло Сина Камен
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Парична казна
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
YMR076
Пол:
Жените
Поставување Тип:
Никој
Стил:
Тренди
Метал Печат:
925,Фунта
Бренд Име:
OLOEY
CertificateType:
Трета Страна Оценување
Обликотшема:
Плоштад
Повод:
Партија
Страна Камен:
Никој
is_customized:
Yes
Главниот Камен:
Цирконот
Објектот:
Вистински 925 Sterling Silver Прстени
Прстени Големина:
Отворање,Променливи Во Големина,Прилагодлив
Повод:
Годишнината/Ангажирање/Подарок/Партија/Свадбата
Накит За Подарок:
Мајка/Жена/Девојка/Жени/Дами
Предност:
Пад на превозот
anelli:
bague argent 925 femme
bagues pour femme:
Anillos де plata 925 де ley
камен боја:
Бела,Црна,Светло Сина,Темно Сина

Слична стока во категоријата..