• Намалена цена
  • Ново
yiustar Нова Мода ДНК прстен за жените Хемија Молекула прстени Двоен Хеликс Прстен Минималистички Прстен SYJZ080
zoom_in

yiustar Нова Мода ДНК прстен за жените Хемија Молекула прстени Двоен Хеликс Прстен Минималистички Прстен SYJZ080

DEN 75.00 93.60

Износот
check Това е достапна


започнете
end247964630312218
Материјал : сребро 925
Боја : Злато/Сребрена (Другите бои може да се сопствени направени)
Пакет : 1pc/картичка/opp вреќа
Време на испорака : 2-7 работни дена
Вашите дизајни и wholesales се добредојдени
Повеќе Квантитет Повеќе Попуст
Сите Продукции се Директно од Нашата Фабрика

Прстен Големина:
Променливи во големина
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Површината Ширина:
10мм
Број На Модел На:
Прстени
Поставување Тип:
Никој
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Материјал:
Метал
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Бренд Име:
yiustar
Метали Тип:
925 сребрен
моден прстени:
прстени за жени
едноставна прстени:
925 сребрен прстен
изјава прстени:
сребрен прстен
неколку прстен:
прст прстен
Евтини прстен:
годишнината прстени
Свадба прстен:
ангажирање прстен

Слична стока во категоријата..