• Намалена цена
  • Ново
Гроздобер Отворање Фабрика Прст Прстени Елегантни Прстени за Жените Женски Прстен Накит, модни додатоци Ден на Мајката Подароци
zoom_in

Гроздобер Отворање Фабрика Прст Прстени Елегантни Прстени за Жените Женски Прстен Накит, модни додатоци Ден на Мајката Подароци

DEN 767.00 902.40

Износот
check Това е достапна


Гроздобер Отворање Фабрика Прст Прстени Елегантни Прстени за Жените Женски Прстен Накит, модни додатоци
топла продажба прстени за жени мажи
гроздобер додатоци
Зачувај Плаќање со Зачувам Услуга :
Сите плаќање ќе ја испрати од Зачувам плаќање услуга, плаќање ќе биде објавен откако ќе се потврди на испорака.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас ! ние ќе одговор во навремено.
Капка Превозот Услуги :
Намалувањето на превозот е вообичаен начин на тргување. Цел ќе бидат испратени директно до вашиот клиент. Fastly и Безбедно. Само да нарачате и да се напомене вашиот клиент адреса, тогаш ние ќе го стори останатото на работа. Заштедите време и пари. Тоа е добредојден да им покажеме на нашите производи на слики на вашиот клиент.
Повратни информации :
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.
3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!
Политика На Враќање :
Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука.
Ние нудиме целосна наплата за вас,ако производот е било кој квалитет на проблемот.
Контакт со нас на :
Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме !
Ви благодариме за вашата поддршка !!!

Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
dongsheng накит
Обликотшема:
Геометриски
Површината Ширина:
2.5 mm
Повод:
Партија
Стил:
Класичен
Поставување Тип:
Никој
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
B240
Материјал:
Метал
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Пол:
Унисекс
Компатибилност:
Моден
Функција:
Моден
боја:
Како што е прикажано
Материјали:
Метал
Пол:
Машки/Женски
Големина:
бесплатни големина

Слична стока во категоријата..