• Намалена цена
  • Ново
PAGlisten Кристал Цвет Пеперутка Целосна Прст Прстени за Жените Злато Chian Линк Двојно Оклоп Прстен SKU5961
zoom_in

PAGlisten Кристал Цвет Пеперутка Целосна Прст Прстени за Жените Злато Chian Линк Двојно Оклоп Прстен SKU5961

DEN 134.00 178.56

Износот
check Това е достапна


Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Број На Модел На:
SKU5961
Поставување Тип:
Отворајќи Поставување
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Прстени Тип:
Коктел Прстен
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Материјал:
Метал
Бренд Име:
PAGlisten
Површината Ширина:
****
Функција:
убава
Компатибилност:
*****

Слична стока во категоријата..