• Ново
Фабрика Директни MR740599 LHD Возачот Страна Авто Прозорец Lifter Префрлете се Применуваат За Мицубиши Carisma MR740599 (Без Капак)98-06
zoom_in

Фабрика Директни MR740599 LHD Возачот Страна Авто Прозорец Lifter Префрлете се Применуваат За Мицубиши Carisma MR740599 (Без Капак)98-06

DEN 623.52

Износот
check Това е достапна


Ве молиме проверете ја оваа е ТОЧНА дел за вашето возило пред било која цел. Вашиот референца префрлите фотографии е добредојдена за нас пред да купите. PS : за wholesales ве молиме контактирајте со нас, ние може да обезбеди ГОЛЕМ QUANTITU ПОПУСТ !!!

Тип На Објект:
Прозорецот Лост & Прозорец Ликвидација На Рачки
Име На Модел:
MR740599 (Без Капак)
Објектот Висина:
6cm
Година:
98-06
Објектот Тежина:
210g
Специјални Функции:
авто моќ прозорецот се префрлите
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Должина:
19.5cm
Објектот Ширина:
5.5cm
За Возило Брендови/Модел:
Мицубиши
Материјал Тип:
ABS
Се применува за:
Мицубиши Carisma

Слична стока во категоријата..