• Ново
Фабрика Директни АВТО МОЌ ПРОЗОРЕЦОТ за ПРЕФРЛАЊЕ се Применуваат ЗА HYUNDAI TUCSON ПРЕД ПРАВО ЕЛЕКТРИЧНИ ГОСПОДАР КОНТРОЛА 93580-2E300
zoom_in

Фабрика Директни АВТО МОЌ ПРОЗОРЕЦОТ за ПРЕФРЛАЊЕ се Применуваат ЗА HYUNDAI TUCSON ПРЕД ПРАВО ЕЛЕКТРИЧНИ ГОСПОДАР КОНТРОЛА 93580-2E300

DEN 383.52

Износот
check Това е достапна


Ве молиме проверете ја оваа е ТОЧНА дел за вашето возило пред било која цел. Вашиот референца префрлите фотографии е добредојдена за нас пред да купите. PS : за wholesales ве молиме контактирајте со нас, ние може да обезбеди ГОЛЕМ QUANTITU ПОПУСТ !!!

Тип На Објект:
Прозорецот Лост & Прозорец Ликвидација На Рачки
Име На Модел:
93580-2E300
За Возило Брендови/Модел:
Hyundai
Објектот Ширина:
2cm
Специјални Функции:
авто моќ прозорецот се префрлите
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Година:
2008 година
Tucson-Година:
2008 година
Објектот Должина:
3.5cm
Објектот Тежина:
60g
Материјал Тип:
ABS
Објектот Висина:
5.5cm
Hyundai Модел:
Tucson

Слична стока во категоријата..