• Ново
Фабрика Директни Авто Господар на Електрична Енергија Прозорецот за Префрлање 25401-5M000 254015M000 Аплицираат За Nissan SENTRA 2000-2006
zoom_in

Фабрика Директни Авто Господар на Електрична Енергија Прозорецот за Префрлање 25401-5M000 254015M000 Аплицираат За Nissan SENTRA 2000-2006

DEN 781.92

Износот
check Това е достапна


Ве молиме проверете ја оваа е ТОЧНА дел за вашето возило пред било која цел. Вашиот референца префрлите фотографии е добредојдена за нас пред да купите. PS : за wholesales ве молиме контактирајте со нас, ние може да обезбеди ГОЛЕМ QUANTITU ПОПУСТ !!!

Тип На Објект:
Прозорецот Лост & Прозорец Ликвидација На Рачки
Објектот Висина:
4.6cm
Sentra-Година:
2004,2001,2000,2005,2006,2002,2003
Специјални Функции:
авто моќ прозорецот се префрлите
Објектот Должина:
16.5cm
Објектот Ширина:
4.5cm
Година:
2001 година
Материјал Тип:
ABS
Објектот Тежина:
210g
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Nissan Модел:
Sentra
Име На Модел:
25401-5M000
За Возило Брендови/Модел:
Nissan

Слична стока во категоријата..