• Намалена цена
  • Ново
Ново ВИСИНА бренд CE Заверена Кабел Тип Плови Switch Течни Течност Нивото на Водата Контролер Сензор Кабел 2m 3m 5m бесплатен превозот
zoom_in

Ново ВИСИНА бренд CE Заверена Кабел Тип Плови Switch Течни Течност Нивото на Водата Контролер Сензор Кабел 2m 3m 5m бесплатен превозот

DEN 740.00 1137.60

Износот
check Това е достапна


ова е еден вид на кабел тип на висок квалитет на вода /fulid ниво contrl плови прекинувач, таа може да се регулира течност ниво во Вода кула, канализација резервоарот.или добро итн.На плови прекинувачот е отпорен на вода(канализациона вода),тоа е релативно способен да се користи за транспорт и одвод.На плови switch не е експлозија доказ.
Карактеристики и спецификации
· Номинална напон : 220 V
· Номинална струја : 10 A
· Номинална напон : 380 V
· Номинална струја : 4А -
· Жица Должина : 5m 3 M 2 M
· Заштита класа : IP68
· Дијаметар на жица : 0.4 mm
· Моќ опсег :
· Механичка издржливост : ≥100 000 пати
· Електрична издржливост : ≥500,00 пати
·работна температура : 0 ℃≦температура на водата≦80℃
· Животната средина : базен, масло, слаба киселина и слаба база во вода или на резервоар за нафта,итн.
пакет содржина
· Тежина : 1.1 kg/5m 0.73 kg/3м 0.62 kg/2m
· Вклучуваат : 1x Плоштадот Плови Прекинувач Со Адаптер Жици

Напон:
2M wire length, 3M wire length, 5M wire length
Број На Модел На:
ХТ-M15-3
DIY Материјали:
Електрични
Бренд Име:
Висина
Примена:
Вода кула канализационен резервоарот итн
Механичка издржливост:
повеќе од 100000 пати
Електрични издржливост:
Повеќе од 50000 пати
должина на жица:
2M 3M 5M-
Тип:
кабелот тип
Номинална Напон:
380V/220V
Номинална Струја:
4А-10A
Сертификати:
CE
заштита garde:
IP68CS
Работна температура:
температура на вода помеѓу нула centigrade и 80 степени centigrade.

Слична стока во категоријата..