• Ново
4pcs/Set Пропелери за XK X300 X300-F X300-W РК Quadcopter Резервни Делови додатоци Бришачи Сет X300-006
zoom_in

4pcs/Set Пропелери за XK X300 X300-F X300-W РК Quadcopter Резервни Делови додатоци Бришачи Сет X300-006

DEN 504.00

Износот
check Това е достапна


4pcs/Set Пропелери за XK X300 X300-F X300-W РК Quadcopter Резервни Делови додатоци Бришачи Сет X300-006
Опис : Brand name : XK Точка име : XK X300 на Ножот Поставите Г.С.&CCW Боја : Бела За XK X300 Quadcopter Пакетот вклучува : Пропелер * 1 Сет

1. Ние може да прифаќа следниве начини на плаќање. Ве молиме контактирајте со нас ако сакате да ги користат овие начини на плаќање .
2. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 20 дена по поставување на својата цел, или цел ќе се невалидни или укинат од страна на системот.
3. Ние ќе ви ја испратиме стоката во рамките d elivery време по целосната исплата е потврдено. Ако исплатата не е достапна, вашата цел ќе биде автоматски затворена.
4. Обично ние испрати нарачки преку Sigapore EMS, Сингапур Пост,која може да транспорт на производи со lipo батерии. Но, ние исто така да го користите EMS,Кина Пост Воздух Mail,Шведска Пост,Малезија Пост,Хонгконг Пост,итн.
1. РК хеликоптери/quadcopters /автомобили пред пратката се внимателно се следат за да се обезбеди дека тие се во совршена состојба.
2. Ние прифаќаме да се врати,Но ќе се врати ставки мора да биде во оригинална услови, вклучувајќи кутија и додатоци. Мажите го направија дефекти не се гарантира,како што се скршени, рбет и така натаму.
3. Ве молиме контактирајте со нас пред да се вратат на производи, затоа што ние не го прифати врати пакети без да се знае причината.
Онлајн Време : 9 : 00 часот - 24 : 00pm(Пекинг Време)
Ние сме чесни продавачот на Aliexpress. Сите наши предмети доаѓаат од Кина со висок квалитет.
Ако имате било какви проблеми, ние сме многу среќни ако можете да контактирате со нас.Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне.Се надевам дека имаат добра соработка со вас за долго време.
1. Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.
2. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.Ви благодариме за вашето разбирање.

Беспилотни Летала Додатоци Тип:
Проп Заштитник
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
X300-006
Тежина:
Y
Големина:
Y
Точка име :
ПРОПЕЛЕР

Слична стока во категоријата..