• Намалена цена
  • Ново
MAVIC ВОЗДУХ тело и далечински управувач преносни складирање кутија Тешко школка торба заштита покритие за DJI MAVIC ВОЗДУХ Летало додатоци
zoom_in

MAVIC ВОЗДУХ тело и далечински управувач преносни складирање кутија Тешко школка торба заштита покритие за DJI MAVIC ВОЗДУХ Летало додатоци

DEN 816.00 859.20

Износот
check Това е достапна

MAVIC ВОЗДУХ тело и далечински управувач преносни складирање кутија Тешко школка торба заштита покритие за DJI MAVIC ВОЗДУХ Летало додатоци
Опис :
Тежина : 226g
Големина : 200*190*65mm
Материјали : Најлон
Стил : преносни хард школка торба
Употреба : далечински управувач и телото за складирање
Испрати листа :
1* торба
Тоа не содржат далечинскиот управувач и телото.

Беспилотни Летала Додатоци Тип:
Проп Заштитник
Тежина:
226g
Бренд Име:
SKSKTU
Број На Модел На:
SZJD-DJI-384
Компатибилен Летало Бренд:
DJI
Големина:
200*190*65mm
Пакет:
No

Слична стока во категоријата..