• Ново
2018 Пром Фустан Кат-должина Суд Воз бал Сатен Илузија Пром Фустани Vestido Де Феста Долго Фустани За Матура
zoom_in

2018 Пром Фустан Кат-должина Суд Воз бал Сатен Илузија Пром Фустани Vestido Де Феста Долго Фустани За Матура

DEN 9552.00

Износот
check Това е достапна


[xlmodel]-[фото]-[0000] Производот Фотографии
[xlmodel]-[custom]-[45854] Белешки пред да ги купите предмети
1. Начин На Плаќање И Плаќање Време (Кој Метод Ќе Сакаат)
2. Вашиот Настан Датум (Кога Сте Биле Тоа)
3. Вашиот Примачот Адреса (Име, Телефонски Број, Улица, Град, Држава, Земја, Поштенски Код,Ја Вредноста Што Сакате Да Ни Пишуваат За Конкретна Компанија Се Лизга.) 4. Вашиот Поврзете Начин (whatsapp, viber, е-пошта, Телефон, Skype, Trademager, Msn, QQ, .)
5. Боја Број (Одберете Од Нашата Вистинска Боја Шема)
6. Модел Не (Нашата Стока Код)
7. Hemline/Воз (Кат Должина, 30cm Воз, 50cm Tain, Повеќе Од 50cm Треба Такси..)
8. Назад Дизајн (Чипка, Патент Нагоре, Клучалката, Копче За..)
9. Вашата Други Requirment За Дизајн, Додаток За Во Автомобил.
10.Големина (Се Провери Или Да Се Измери Според Нашите Големина На Табелата Во Однапред Pls)
* Биста
*Половината (обично 18cm под биста точка.)
*Колкот (обично 40cm под биста точка.)
*Рамо До Биста
*Рамо До половината
* Шупливи Да Полите (На Здолниште Пред Без Чевли)
* Природни Висина
*Чевли Пета Висина
11.Екстра Големина (Некои Dreses Треба Јакна Или Ракави, Треба Големина Како Што Е Подолу)
* Рамо До Рамо
* Арм Должина (Должина На Ракав)
* Bicep
*Биста Точка
12. Посебни големина (ако големината на биста или стомакот или хип е голема, треба големината подолу)
*Под биста
*Големина arround папокот.
*Под хип
*КАКО ДА СЕ ИЗМЕРИ*
Испорака Детали
20-35 работни дена по плаќање примени, или во зависност од количеството
(за раш цел, pls се распрашува)
Превозот начин и Време
*ЛОКАЦИЈА ЗА ПОДИГНУВАЊЕ НА 3-5 DAYS
*FEDEX 4-12 DAYS
*ПРОЗОРЦИ 3-7 DAYS
*ТНТ 3-7 DAYS
*EMS 7-15 DAYS
*ARAMEX 4-7 DAYS
Марка : превозот времето е помеѓу различни земји . времето погоре се вообичаените време.
Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност обвинет од страна на својата земја .
Начин На Плаќање
*Western Union
*Банкарски Трансфер
*Пари Грам
*Плаќаат Преку Aliexpress
*На Други Начини На Плаќање Начин Сакате Pls-Мејл Мене
Означете : За мали цел целосно плаќање мора да бидат прочистени пред продукција
*НАШИТЕ ЗБОРОВИТЕ*
Кога у место со цел, pls обезбеди точно големина и боја у сакате , и вашите посебни барања .
Ние прифаќаме мала промена, исто така,! Само се чувствуваат слободни НИ e-mail !
Сакаат добра долго соработка брод со u !^_^
Кога ќе љубов нашата работа, pls не заборавајте да ни даде на секои пет ѕвезди повратни информации! Вашиот добар коментар е најдобра поддршка за нашите работници! За било какви прашања јас може да ви помогне кога ќе примите фустан, pls контактирајте со нас однапред пред коментар, благодарам u!

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14W, 16
Бренд Име:
AOLANES
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Деколте:
Лажичка
Фустани Должина:
Кат Должина
Воз:
Судот Воз
Вистински Слики:
Yes
Силуета:
Бал
Половината:
Природни
Ткаенина Тип:
Сатенски
is_customized:
Yes
Вграден Градник:
Yes
Sleeve Стил:
Редовни
Моден Елемент:
Илузија
Материјал:
Полиестер
Декорација:
Appliques,Beading,Лак,Кристал,Чипка,Бисери,Sequined,Tassel,Нивоа,Pleat
Повод:
Матурска
Тип На Објект:
Пром Фустани

Слична стока во категоријата..